naše projekty - vaše inspirace

Úvod>O společnosti

O společnosti

Vážené dámy a pánové, vážení obchodní partneři,

společnost INS spol. s r. o. je po téměř třicetiletém působení stabilním, zkušeným a stále dynamicky se rozvíjejícím projektovým atelierem, kterému se daří k plné spokojenosti zákazníků úspěšně realizovat řadu významných projektů.
Předmětem činnosti společnosti je zhotovování komplexní projektové dokumentace pozemních staveb, a to jak novostaveb, tak rekonstrukcí. Naší prací je návrh, studie, všechny stupně projektové dokumentace a výkon autorského dozoru.

Těžištěm projektových prací jsou:

  • občanské stavby
  • bytové stavby
  • stavby pro sociální péči a zdravotnictví
  • stavby průmyslové

Součástí projektové činnosti je i výkon inženýrské činnosti, zejména spolupráce při zajištění vstupních údajů a průzkumů, projednání s dotčenými orgány a organizacemi, zajištění všech potřebných legislativních úkonů.
Při zpracování projektové dokumentace je využíváno našich dlouholetých zkušeností v oboru, které jsme získali při přípravě mnoha významných staveb. Zpracování veškeré dokumentace zajišťujeme v souladu s právním řádem, standardy a normami na současné úrovni technického poznání.
Dokumentovaný systém řízení jakosti je v naší firmě vytvořen, zaveden a rozvíjen na základě požadavků ČSN EN ISO 9001:2001. Efektivita zavedeného systému byla již v roce 2005 potvrzena auditem společnosti Euro Cert a.s., který je každoročně aktualizován.
Dlouhodobým a trvalým cílem společnosti INS spol. s r.o. je poskytování kvalitních služeb, které budou v plné míře uspokojovat široký okruh našich zákazníků s důrazem na jakost a kvalitu odvedených prací. Chceme, aby i nadále dobré jméno naší společnosti, které jsme odborností a kvalitou služeb získali, neustále udržovali v podvědomí našich zákazníků a odborné veřejnosti, která se bude k naší firmě vracet.
Do nadcházejícího období zůstává hlavní prioritou kolektivu atelieru INS nabídnout Vám co nejkvalitnější služby.


Ing. Pavel Tůma, Petr Šulc - jednatelé společnosti

Sídlo společnosti

INS spol. s r. o.
Parkány 413
547 01 Náchod

Kontakty

Tel.: +420 491 422 226
E-mail: ins.atelier@insnachod.cz

kontaktujte nás

Mapa

Webové stránky vytvořil Acceler

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací